Policjanci na Dniu Rybaka - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Dniu Rybaka

Data publikacji 30.06.2014

Augustowscy policjanci zostali zaproszeni na festyn z okazji Dnia Rybaka. Funkcjonariusze przygotowali pokaz tresury psów służbowych oraz stoisko profilaktyczne w ramach działań WAKACJE 2014.

W minioną sobotę nad jeziorem Necko w Augustowie w Augustowie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Rybaka. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Suwalsko – Augustowskie”. Jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, był pokaz tresury psów służbowych w wykonaniu augustowskich policjantów. Zgromadzeni z dużym zainteresowaniem oglądali przygotowane przez policjantów scenki zawierające elementy pościgów za „niebezpiecznym przestępcą” z wykorzystaniem czworonogów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także przygotowane przez mundurowych stoisko profilaktyczne. Uczestnicy pikniku mogli przymierzyć elementy sprzętu policyjnego oraz otrzymywali materiały profilaktyczne związane z bezpieczeństwem w czasie wakacji.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl