Sprawcy włamania zatrzymani - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy włamania zatrzymani

Data publikacji 28.10.2011

Augustowscy policjanci ustalili dwóch nieletnich sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z barów oraz usiłowania włamania do sąsiadującego sklepu. Właściciele oszacowali straty na ponad 3500 złotych. Nieletni odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

W miniony poniedziałek augustowscy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do jednego z barów na osiedlu śródmieście oraz usiłowaniu włamania do sąsiadującego z nim osiedlowego sklepu. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Sprawcy skradli z baru kilkanaście butelek wysokoprocentowego alkoholu, dekoder telewizyjny, 42 calowy telewizor oraz pieniądze. Właściciel wycenił straty na kwotę ponad 3000 złotych. Zniszczenia w sąsiadującym z barem sklepie wyniosły 500 złotych. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że sprawcami dwóch zdarzeń są dwaj mieszkańcy miasta w wieku 16 lat. Nieletni przyznali się do popełnienia dwóch czynów. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnych i nieletnich.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl