Uczniowie z wizytą u augustowskich Policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uczniowie z wizytą u augustowskich Policjantów

Data publikacji 13.11.2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Janówce odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Dzisiaj augustowskich policjantów odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Augustowie. Goście dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. Podczas wizyty, mundurowi rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak unikać niebezpieczeństw mogących wystąpić w życiu codziennym. W trakcie prelekcji funkcjonariusze szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu oraz zachęcali do używania ich, także w terenie zabudowanym. Policjanci poruszyli również tematykę związaną z zagrożeniami występującymi w Internecie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl