Augustowscy policjanci na Dniu Profilaktyki w ACE - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci na Dniu Profilaktyki w ACE

Data publikacji 15.11.2018

Augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia organizatorów Dnia Bezpieczeństwa i Profilaktyki dla uczniów Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Mundurowi rozmawiali ze młodzieżą o szerokorozumianym bezpieczeństwie.

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym w Augustowie odbył się dzień Bezpieczeństwa i Profilaktyki. Do udziału w przedsięwzięciu między innymi zostali zaproszeni Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Podczas spotkania funkcjonariusze wygłosili prelekcję profilaktyczną z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi przedstawili zgromadzonym główne przyczyny wypadków drogowych oraz apelowali do wszystkich uczestników ruchu drogowego, a w szczególności do kierujących, o zachowanie rozsądku na drodze. Pieszym przypomniano o obowiązku używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza obszarem zabudowanym po zmierzchu oraz apelowano o używanie ich również w terenie zabudowanym. W trakcie spotkania, mundurowi przedstawili także tematykę związaną z bezpieczeństwem w życiu codziennym oraz mówili o odpowiedzialności podczas korzystania z Internetu.      

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl