Golf zjechał do rowu i dachował - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Golf zjechał do rowu i dachował

Data publikacji 13.11.2011

Kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Trafił do szpitala. Wstępne badanie wykazało, że 28-latek mógł być pod wpływem alkoholu. Okoliczności wypadku wyjaśniają augustowscy policjanci.

Minionej nocy kilka minut po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie powiadomiony został o zdarzeniu drogowym na krajowej „ósemce”. Do wypadku doszło w miejscowości Białobrzegi. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 28-letni mieszkaniec powiatu monieckiego wspólnie z pasażerem jechali golfem w kierunku Augustowa. W pewnym momencie, tuż przed Białobrzegami, kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Tam auto uderzyło w znak drogowy i dachowało. W wyniku zdarzenia 28-latek ze złamaną ręką został przewieziony do szpitala, natomiast pasażerowi nic się nie stało. Wstępne badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że mógł on znajdować się pod wpływem alkoholu. Analiza pobranej krwi wykaże w jakim stanie mężczyzna kierował golfem. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z Augustowa.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl