Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków potrącenia pieszej w miejscowości Podnowinka - OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Data publikacji 02.12.2011

Augustowscy policjanci proszą o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Augustowie kierowcy volkswagena. Kierowca najprawdopodobniej był świadkiem potrącenia pieszej przez samochód marki łada, w miejscowości Podnowinka.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło w dniu 26 listopada 2011 roku około godziny 19.00 w miejscowości Podnowinka. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że jadący ładą w kierunku Aten, 56 – letni mężczyzna potrącił prowadzącą rower kobietę, która najprawdopodobniej wtargnęła na jezdnię. Kobietę z miejsca zdarzenia przewieziono do szpitala, gdzie po mimo wysiłku lekarzy zmarła. Policyjne ustalenia wskazują, że świadkiem zdarzenia mógł być przejeżdżający tamtędy kierowca osobowego volkswagena z umieszczonymi na karoserii oznaczeniami firmowymi.

Augustowscy policjanci proszą kierowcę volkswagena o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie przy ul. Brzostowskiego 6, bądź, pod nr telefonów: 87 643 93 33, 997, lub 112.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl