Tymczasowy areszt dla sprawcy kradzieży - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt dla sprawcy kradzieży

Data publikacji 07.03.2019

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonywał włamań na terenie miasta oraz odzyskali część skradzionego mienia. 31 – latek został tymczasowo aresztowany. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Augustowscy policjanci otrzymali szereg zgłoszeń dotyczących kradzieży z włamaniem do piwnic, domków letniskowych oraz niezamieszkałych budynków. Łupem sprawcy padały elektronarzędzia, butle gazowe, ubrania, a także przetwory i alkohol. W wyniku intensywnej pracy, funkcjonariusze ustalili, że związek z tymi zdarzeniami może mieć 31 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny. W miniony wtorek mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Funkcjonariusze odzyskali także część skradzionego mienia, które wróci do właścicieli. 31 – latek usłyszał pięć zarzutów do których się przyznał. Dzisiaj został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

  • kajdnaki i logo policji augustów