Spotkanie z młodzieżą w Osiedlowym Domu Kultury - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z młodzieżą w Osiedlowym Domu Kultury

Data publikacji 04.07.2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą na terenie działania jednostki. Dziś mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedzili dzieci spędzające wakacje na półkoloniach w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie. Mundurowi w trakcie trwania spotkania mówili o bezpieczeństwie oraz promowali ogólnopolską kampanię „Rowerem bezpiecznie do celu”. 

Dziś mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzili młodzież spędzającą wakacje na półkoloniach w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie. Policjanci omawiali zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Między innymi poruszono tematy dotyczące bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, w lesie, czy na podwórku. Podczas spotkania funkcjonariusze radzili również jak się zachować w przypadku ataku agresywnego psa. W ramach ogólnospołecznej akcji edukacyjnej pod hasłem „Rowerem bezpiecznie do celu” policjanci przypomnieli przepisy ruchu drogowego dotyczące rowerzystów, omówili zasady bezpiecznego poruszania się rowerem oraz zachęcali do używania kasków ochronnych i elementów odblaskowych.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl