Nietrzeźwy zjechał do rowu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy zjechał do rowu

Data publikacji 29.07.2014

Obywatel Litwy zjechał ciężarówką do rowu. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem w jego organizmie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i dziś w trybie przyśpieszonym zostanie doprowadzony do sądu.

Wczoraj po godzinie 13.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o kierowcy ciężarówki, który zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolnica na drodze krajowej nr 8. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali za kierownicą 53 – letniego obywatela Litwy. Funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny wyraźną woń alkoholu. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. Po wytrzeźwieniu w trybie przyśpieszonym zostanie doprowadzony do sądu. Ciężarówka, którą jechał została odholowana na parking strzeżony.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl