Policjanci przypominają o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przypominają o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku

Data publikacji 13.08.2019

Augustowscy policjanci kontynuują spotkania z młodymi ludźmi, odpoczywającymi na terenie naszego miasta i powiatu. Rozmawiają z nimi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, dzisiaj odwiedzili uczestników kolonii wypoczywających w Ośrodku "August" na terenie naszego miasta. Tematem prelekcji było szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Młodzi słuchacze z zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach. Dowiedzieli się między innymi, jak unikać zagrożeń, z którymi mogą spotkać się podczas sezonu wakacyjnego. Ponadto, policjanci omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą, a także wskazali zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Policjanci udzielili też młodym ludziom wskazówek, dotyczących zachowań w kontakcie z osobą nieznajomą oraz z niebezpiecznym zwierzęciem. Tego rodzaju spotkania będą kontynuowane do końca wakacji.

  • Policjanci opowiadają o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
  • Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego opowiada o obowiązku noszenia elementów odblaskowych.
  • Funkcjonariuszka pokazuje, jak się zachować, gdy zaatakuje nas niebezpieczne zwierzę.