Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej

Data publikacji 10.06.2010

W Augustowie został rozegrany VII Turniej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

Dzisiaj na boisku „orlik” w Augustowie został rozegrany VII Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej o Puchar Starosty Augustowskiego. W zawodach wzięło udział pięć drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, z Placówki Staży Granicznej w Lipsku, z Komendy Państwowej Staży Pożarnej w Augustowie, Placówki Staży Granicznej w Płaskiej i Placówki Straży Granicznej w Augustowie. Mecz obserwowali koledzy, przyjaciele i rodziny grających oraz mieszkańcy powiatu augustowskiego. Po zaciętej walce na boisku, augustowscy policjanci zajęli pierwsze miejsce. Oprócz pucharu zwycięzców na ręce jednego z policjantów trafiła statuetka najlepszego strzelca w turnieju. Podczas dzisiejszego turnieju „Król strzelców” zdobył aż siedem bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl