Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 24.04.2010

Augustowscy policjanci poszukują świadków wypadku zaistniałego na skrzyżowaniu Alei Kardynała Wyszyńskiego z ulicą Turystyczną w Augustowie.

W piątek 23 kwietnia 2010 roku o godzinie 17.35 na skrzyżowaniu Alei Kardynała Wyszyńskiego z ulicą Turystyczną w Augustowie doszło do wypadku drogowego. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że mężczyzna i kobieta jechali motocyklem z miejscowości Nowinka w kierunku Augustowa. Najprawdopodobniej podczas skręcania w ulicę Turystyczną jednoślad uderzył w krawężnik, a następnie w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia jadąca nim kobieta doznała złamania nogi oraz nosa. Mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 0,7 promila alkoholu. Kobiecie pobrano krew do badań. Augustowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz kto w chwili wypadku kierował motocyklem.

Wszystkie osoby, które w dniu 23 kwietnia 2010 roku o godzinie 17.35 widziały to zdarzenie prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 87 643 93 33, lub najbliższą jednostką Policji telefon 997 bądź 112. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl