Bezpieczne Wakacje w Netcie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne Wakacje w Netcie

Data publikacji 20.05.2010

Augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa radzili uczniom ze Szkoły Podstawowej w Netcie jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W ramach realizacji programu „Bezpieczne wakacje” augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Augustowie odwiedzili dziś uczniów Szkoły Podstawowej w Netcie. Podczas wizyty najmłodsi wysłuchali prelekcji o tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Prelegenci przestrzegali najmłodszych przed kontaktem z osobami obcymi, przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą, oraz w czasie wypraw do lasu. Goście mówili także o niebezpieczeństwach związanych z pomocą przy wykonywaniu prac polowych. Na zakończenie spotkania przedstawiciele agencji wręczyli uczniom kamizelki odblaskowe, a mundurowi grę planszową pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”. Policjanci przypomnieli także o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz tłumaczyli, że korzystanie z kamizelki odblaskowej ma duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa pieszego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl