Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej

Data publikacji 10.06.2010

W Augustowie został rozegrany VII Turniej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

Dzisiaj na boisku „orlik” w Augustowie rozegrany został VII Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej o Puchar Starosty Augustowskiego. W zawodach wzięło udział pięć drużyn. Zmagania zawodników z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej oraz Placówki Straży Granicznej w Augustowie obserwowali koledzy, przyjaciele i rodziny grających oraz mieszkańcy powiatu. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. „Król strzelców” zdobył dzisiaj aż siedem bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl