Zatrzymany w pościgu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w pościgu

Data publikacji 11.06.2010

Augustowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela. Chwilę później w pościgu zatrzymali 17–letniego mieszkańca miasta, który najprawdopodobniej ma związek z kradzieżą.

Wczoraj po południu dyżurny augustowskiej Policji otrzymał informację, o kradzieży portfela z samochodu zaparkowanego na ulicy Żabiej. Dodatkowo zgłaszający powiedział, że sprawca wykorzystując uchylone okno w aucie z torebki damskiej leżącej na przednim siedzeniu wyjął portfel. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjantka zatrzymała 17-letniego mieszkańca Augustowa. Chwilę później do funkcjonariuszy podszedł przechodzień, który niedaleko miejsca zdarzenia znalazł portfel. Okazało się, że jest to ten sam, który skradziono z zaparkowanego auta. Młodzieniec trafił do policyjnego aresztu. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl