Zderzenie audi z łosiem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie audi z łosiem

Data publikacji 03.07.2010

W nocy na trasie relacji Augustów - Sejny doszło do zderzenia audi z łosiem. Tym razem nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Minionej nocy na trasie relacji Augustów – Sejny, osobowe audi potrąciło łosia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że zwierzę wtargnęło na jezdnię bezpośrednio przed jadący w kierunku Augustowa pojazd. Tym razem nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Spośród czterech osób podróżujących autem jedna trafiła do szpitala na obserwację. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Augustowscy funkcjonariusze apelują do osób podróżujących drogami biegnącymi przez Puszczę Augustowską o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy powinni mieć świadomość, że w każdej chwili na drodze może pojawić się leśne zwierzę. Takie niespodziewane spotkania mogą być śmiertelnie niebezpieczne dla osób podróżujących autem.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl