Zderzenie trzech aut na krajowej „ósemce” - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech aut na krajowej „ósemce”

Data publikacji 27.08.2010

W wyniku zderzenia trzech aut, jedna osoba ranna trafiła do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i przebieg zdarzenia drogowego.

Dzisiaj rano przed miejscowością Sztabin na krajowej „ósemce” doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 51–letni obywatel Litwy jechał volkswagenem w kierunku Sztabina. W pewnej chwili litewski kierowca zjechał na prawe pobocze gdzie stracił panowanie nad pojazdem. Następnie jego transporter znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka toyotę, która wpadała do przydrożnego rowu i przewróciła się na dach. Jadący nią 39–letni augustowianin z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Całą sytuację widziała jadąca w kierunku Augustowa 33 – letnia mieszkanka Knyszyna, która w celu uniknięcia czołowego zderzenia z busem „uciekła” ładą na przeciwległy pas ruchu i tam została uderzona przez volkswagena w tył swojego auta.
Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl