Zakończył jazdę w rowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończył jazdę w rowie

Data publikacji 27.09.2010

Kierowca volkswagena na prostej drodze wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Szczegółowy przebieg zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.00 na drodze powiatowej biegnącej przez miejscowość Komaszówka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca volkswagena na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w skarpę. Następnie siła zderzenia wyrzuciła golfa z powrotem na drogę. Siedzący za kierownicą samochodu mieszkaniec gminy Augustów miał wiele szczęścia. Doznał jedynie niegroźnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl