Śmiertelny wypadek na K-61 - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na K-61

Data publikacji 03.10.2010

W miejscowości Barszcze, na krajowej drodze nr 61 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

W miniony piątek około godziny 20.00, w miejscowości Barszcze na drodze krajowej nr 61 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena podczas skręcania w drogę prowadzącą do miejscowości Solistówka, zajechał drogę nadjeżdżającej od strony Augustowa ciężarówce. W wyniku zdarzenia 56- letni pasażer golfa poniósł śmierć na miejscu. Kierowca osobówki zbiegł z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później 55 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny został zatrzymany. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że w jego organizmie jest prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Augustowie. Jadący ciężarówką 41 – obywatel Litwy nie doznał żadnych obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl