Kolejny sprawca zatrzymany - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sprawca zatrzymany

Data publikacji 19.12.2010

Augustowscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży i włamań na terenie powiatu augustowskiego. Odzyskali także skradzione rzeczy warte blisko 30 tysięcy złotych.

Mężczyzna decyzja sądu został tymczasowo aresztowany. W minioną środę po południu augustowscy policjanci wkroczyli do jednego z domów na terenie gminy Goniądz. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może mieć związek z licznymi kradzieżami i włamaniami, do których dochodziło w ostatnim czasie w powiecie augustowskim. Funkcjonariusze w mieszkaniu i budynkach gospodarczych należących do 40-latka znaleźli pochodzące z kradzieży artykuły spożywcze, alkohol, kosmetyki, maszyny rolnicze, butle z gazem, pilarki spalinowe oraz elektronarzędzia. Łączna wartości zabezpieczonych rzeczy to blisko 30 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. W miniony piątek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Teraz augustowscy policjanci ustalają związek 40-latka z podobnymi zdarzeniami, do których doszło na terenie sąsiednich powiatów.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl