21-latek usłyszał 7 zarzutów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

21-latek usłyszał 7 zarzutów

Data publikacji 22.09.2014

Augustowscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem i zniszczeń mienia. Mężczyzna usłyszał w sumie 7 zarzutów. Wczoraj sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zatrzymali 21-latka podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem i zniszczeń mienia, które miały miejsce pod koniec ubiegłego i na początku bieżącego tygodnia w centrum miasta. Przestępcza działalność mężczyzny skierowana była głównie w stronę augustowskich lokali i parkometrów, a także stojących na parkingach pojazdów. Mundurowi szybko wytypowali potencjalnego sprawcę tych czynów, którym okazał się jeden z mieszkańców Augustowa. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Było ich w sumie siedem i dotyczyły usiłowania i dokonania kradzieży z włamaniem, a także zniszczenia mienia. Pokrzywdzeni wycenili wysokość swoich strat łącznie na ponad 20 tysięcy złotych. 21-latek w swym przestępczym procederze połakomił się nawet na torebkę „chińskiej zupki” pozostawionej w zamkniętym lokalu przez jednego z pracowników. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem, który wczoraj zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl