Aktualności

Po 28 latach pożegnał się nadkomisarz Tomasz Miezio

Data publikacji 23.02.2024

Po 28 latach służby, na zasłużoną emeryturę odchodzi nadkomisarz Tomasz Miezio- Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. Policjanci i pracownicy Policji podziękowali za wieloletnią, wzorową współpracę.

W ostatni dzień swojej służby, po 28 latach pożegnał się z mundurem nadkomisarz Tomasz Miezio– Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego. Policjant z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i motocyklową pasją.

Nadkomisarz Tomasz Miezio mundur założył w 1996 roku i od początku był związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego augustowskiej komendy. Od blisko 8 lat pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie podisnpektor Tomasz Zagórski wraz z zastępcą podziękowali nadkomisarzowi Tomaszowi Miezio za wieloletnią, nienaganną służbę. Do podziękowań i życzeń dołączyli się również funkcjonariusze i pracownicy augustowskiej komendy.

Tomku, życzymy Tobie dalszych sukcesów, realizacji osobistych planów oraz wszelkiej pomyślności na zasłużonej emeryturze.

Powrót na górę strony